Gold Line -siveltimet

#100276
3 kpl/ 1 pkt, nro 12+16+20, Pit. 30-33 cm, Lev: 12-20 mm, litteä
16,50 €
Lisää toivelistaan
Varastossa 
Vaihda tyyppi +{{ variants.length }}
{{ currentProduct.name }}
Lisää toivelistaan
Lisätietoja

Lisätietoja

Erinomaiset yleissiveltimet nailonharjaksilla ja puuvarsilla, joilla voit maalata, liimata ja lakata.

Tukevat, joustavat ja pehmeät siveltimet voivat pian olla uusi suosikkisi. Niiden lakatut varret istuvat hyvin käteen, ja niitä voi käyttää monenlaisissa luovissa projekteissa maalaamiseen, liimaamiseen ja lakkaamiseen. Puhdista siveltimet käytön jälkeen haalealla vedellä ja anna niiden kuivua tai aseta ne siveltimien pesutelineeseen harjakset alaspäin..

Siveltimiä on eriliisia – sekä litteitä että pyöreitä – ja jokaisella niistä on omat etunsa:.

  • Voit käyttää litteitä siveltimiä askartelumaalin ja tekstiilimaalin kanssa tai maalta paksua akryylimaalia kankaalle. Ne sopivat hyvin myös maalaamiseen ja liimaamiseen – tai kun lapset haluavat tehdä omia maalauksia.
  • Pyöreäharjaksiset siveltimet sopivat hyvin yhteen vesivärien kanssa – sekä nappi- että putkiloväreille. Voit käyttää niitä myös silkki- tai kasvomaalien tai paksumpien maalien kanssa.

Tekniset tiedot

Tekniset tiedot

Tekniset tiedot
Tuote#:100276
BrändiCreativ Company
Yksikköpkk
MateriaaliPuiset
TeemaBasis
EAN5707167628232
Myyntimäärä3kpl/ 1 pkt
No.12+16+20
nro
Myyntimäärä3 kpl/ 1 pkt
Leveys12-20 mm
Korkeus30-33 cm
Tunnusmerkkilitteä
MateriaaliPuiset
Arvostelut

Arvostelut

Write Your Own Review
Olet arvostelemassa:Gold Line -siveltimet, nro 12+16+20, Pit. 30-33 cm, Lev: 12-20 mm, litteä, 3 kpl/ 1 pkt
Arviosi
Olen ostoksilla kuin
Copyright © 2021-present Magento, Inc. All rights reserved.